دانلود سریال به رنگ خاک قسمت ۱ اول

به رنگ خاک قسمت اول

دانلود سریال به رنگ خاک با لینک مستقیم

دانلود رایگان سریال به رنگ خاک با کیفیت عالی ۷۲۰p

پخش جمعه از شبکه یک سیما

دانلود سریال به رنگ خاک

دانلود سریال به رنگ خاک
گروه فیلم : اجتماعی

سال تولید : ۱۳۹۸

پخش: شبکه یک سیما ساعت ۲۲ تکرار اول ساعت ۲ بامداد و تکرار دوم ساعت ۱۵ روز بعد

تعداد قسمت ها : ۳۵ قسمت

کارگردان : حسن لفافیان و محسن یوسفی

بازیگران: برزو ارجمند ، پوریا پورسرخ ، محمد متوسلانی، سیاوش طهمورث ، محمود پاک نیت ، بیتا سحرخیز ، فرشته سرابندی ، مجید سعیدی ، عزت الله رمضانی‌فر، امیر کاظمی ، علیرضا جعفری، علیرضا استادی ، کیوان ساکت اف ، هستی فرحی، مهدی صبایی ، اتابک نادری ، زهرا سعیدی ، شهروز ابراهیمی ، یوسف صفری بختیاری، دنیا نادرخانی، حسین توشه، سامان دارابی، ابوالفضل همراه ، فریبا امینیان ، محمدعلی سلیمان تاش، ایوب دمان، هادی معصومی، لیلی فرهاد پور، عرفان برزین ، آرمین ترکمندی، بایار فرج زاده ، معصومه بافنده، نگین غفاری و عاطفه خازنی پور

خلاصه داستان : مهرداد که در جزیره هرمز به کار آموزش غواصی مشغول است دلباخته دختر ناخدا جمات است در حالی که ناخدا مخالف جدی ازدواج این دو است. از سوی دیگر یک تیم خلافکار به شدت در پی پیدا کردن مهرداد هستند و او نیز هر روز برای یافتن شیئی قدیمی به زیر آب رفته و غواصی می کند و….

دانلود سریال به رنگ خاک قسمت ۱ اول
سریال جدید با بازی پوریا پورسرخ و برزو ارجمند
سریال به رنگ خاک در کنداکتور پخش شبکه یک سیما قرار گرفته و قرار است اولین قسمت آن روز جمعه ۱۰ آبان ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه به نمایش گذاشته می شود.

 

سریال تلویزیونی «به رنگ خاک» به کارگردانی حسن لفافیان و تهیه‌کنندگی سعید بشیری است که ادای دین سازمان صداوسیما به مردمان خونگرم جزایر، این مرزبانان صبور مرزهای دریایی کشور است.

به گفته سعید بشیری تهیه‌کننده سریال تصویربرداری «به رنگ خاک» از بهمن‌ماه سال ۱۳۹۶ از جزیره هنگام آغاز و اسفند سال ۱۳۹۷ در روستای تاریخی لافت در جزیره قشم به پایان رسید.

سعید بشیری تهیه‌کننده سریال که پیش از این برنامه‌هایی چون “دوقدم مانده به صبح”، “دور میز شب” و “سفید” را تهیه کرده است، درباره موضوع این اثر مجموعه می‌گوید: با توجه به اهمیت استراتژیک جزایر خلیج فارس و ادعاهای بی‌اساس در رسانه‌های خارجی، دیدن تصاویر مردمی که در بستر اثری نمایشی در حال کار و تلاش در جزایرند، فارسی با هم حرف می‌زنند، به هم مهر می‌ورزند و در پیچ و خم اتفاق‌ها و بحران‌های داستان سریال، عشق به سرزمین و همدلی‌شان را به هم نثار می‌کنند یعنی این ادعاها حرف پوچ و گزافی است، چون حقیقت به همین سادگی است.

تهیه‌کننده “به رنگ شب” در ادامه افزود: نکته بعدی که تا حد زیادی برای مخاطبان آثار نمایشی به نقطه اشباع رسیده دیدن مکرر فضاهای به اصطلاح آپارتمانی یا شهری است؛ صداوسیما چندین سال است که در تلاش است آثار نمایشی تولید کند که مردم کشور با مناطق دور افتاده محروم و کمتر دیده شده سرزمین‌مان نیز آشنا شوند. مناطقی که هرکدام‌شان دارای جذابیت‌های طبیعی، آئین‌ها، فرهنگ و رسومی است که برای گردشگران می‌تواند بسیار جذاب باشد.

حسن لفافیان به‌عنوان کارگردان ۲۷ قسمت از مجموعه اپیزودهای مربوط به جزایر هرمز، لارک، قشم و بوموسی را ساخته و و محسن یوسفی کارگردانی ۷ قسمت مربوط به جزیره هنگام را بر عهده داشته است.

«به رنگ خاک» مجموعه‌ای پر بازیگر است و چهره‌هایی همچون؛ برزو ارجمند، پوریا پورسرخ، محمد متوسلانی، سیاوش طهمورث، محمود پاک‌نیت، بیتا سحرخیز، فرشته سرابندی، مجید سعیدی، عزت‌الله رمضانی‌فر، امیر کاظمی، علی‌رضا جعفری، علی‌رضا استادی، کیوان ساکت‌اف، هستی فرحی، مهدی صبایی، اتابک نادری، زهرا سعیدی، شهروز ابراهیمی، یوسف صفری بختیاری، دنیا نادرخانی، حسین توشه، سامان دارابی، ابوالفضل همراه، فریبا امینیان، محمدعلی سلیمان‌تاش، ایوب دمان، هادی معصومی، لیلی فرهادپور، عرفان برزین، ارمین ترکمندی، بایار فرج‌زاده، معصومه بافنده، نگین غفاری، عاطفه خازنی‌پور، و جمعی از بازیگران بومی استان هرمزگان در آن حضور دارند.

یکی از ویژگی‌های این سریال ۳۵ قسمتی بازخوانی روابط انسانی و فعالیت‌های اجتماعی ساکنان جزیره‌های خلیج فارس در کنار روایت داستان اصلی این مجموعه است.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: مهرداد که در جزیره هرمز به کار آموزش غواصی مشغول است دلباخته دختر ناخدا جمات است در حالی که ناخدا مخالف جدی ازدواج این دو است؛ از سوی دیگر تیم خلافکاری به‌شدت در پی مهردادند و او نیز هر روز برای یافتن شیئی قدیمی به زیر آب می‌رود و غواصی می‌کند و…

اولین قسمت این مجموعه نمایشی که در گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما تهیه شده است؛ روز جمعه دهم آبان‌ماه ساعت ۲۲ پخش خواهد شد.

نوشته های مشابه

نظرات

avatar
بستن